fbpx
 

SugarCRM Enterprise

Partner SugarCRMSugarCRM Enterprise Edition to bardzo zaawansowany produkt firmy SugarCRM Inc. System jest rozbudowaną wersją SugarCRM Community i SugarCRM Professional, oferowaną najbardziej wymagającym przedsiębiorstwom i korporacjom.

Jest on również oparty na licencji typu Open Source, co jest równoznaczne z otwartym kodem źródłowym, a co za tym idzie – nieograniczoną możliwością rozbudowy i modyfikacji systemu. Klient decydujący się na edycje SugarCRM Enterprise otrzymuje wysokiej klasy narzędzie do zarządzania relacji z klientem oraz optymalizacji jego procesów sprzedażowych i marketingowych, które jeszcze dodatkowo można nadal rozbudowywać na życzenie najbardziej wymagającego klienta.

Sugar iPhoneTa jego dodatkowa funkcjonalności w stosunku do dwóch innych edycji opiera się przede wszystkim na:
•    Integracji z urządzeniami zewnętrznymi jak  iPhone, iPad w standardzie,
•   Możliwości wykorzystania klienta offline, co oznacza dla użytkownika, że nie jest już konieczny stały dostęp do Internetu –  może on wprowadzić dane za pomocą aplikacji desktopowej, zainstalowanej bezpośrednio na swoim komputerze, a po ponownym połączeniu dane te zostaną zsynchronizowane z systemem centralnym,
•  Rozbudowanej opcji raportowania (nawet za pomocą zapytań SQL) oraz eksport zdefiniowanych fabrycznie raportów prosto do programu Microsoft Excel,
•  Opcji Portalu klienta, dzięki któremu klienci przedsiębiorstwa mogą samodzielnie dokonywać zgłoszeń i bezpośrednio śledzić ich status.

Jeśli chcesz mieć wszystkie te funkcje plus dodatkowe 100% bezpieczeństwa i wsparcia od producenta, zobacz SugarCRM Ultimate.

Uprawnienia do sprzedaży licencji komercyjnych aplikacji posiada tylko i wyłącznie oficjalny Partner SugarCRM.

mautic is open source marketing automation